Kontakt_M-GOK

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
 

ul. Rynek 23
16-315 Lipsk, woj. podlaskie

czynny:
pn. - pt. 0800 - 2000
NIP 846-10-22-529
tel./fax. (087) 642 35 86
e-mail: mgok@lipsk.pl
mgok@kulturalipsk.pl

Nr rachunku:
56 9359 0002 0100 0130 2011 0001

Adrzej Radziwonowicz

ul. Słoneczna 15
16-315 Lipsk

tel. kont. 
Andrzej Radziwonowicz: 692 231 146
Bożena Radziwonowicz: 511 849 665
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do naszego dom letniskowego 'Słodka Pasieka"! - to przytulny dom położony w miejscowości Lipsk - w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego .Dom jest usytuowany na naszej posesji w odległości 50 metrów od zabudowań gospodarczych po to aby zapewnić Państwu maksimum swobody i intymności .

 W domku znajdują się trzy sypialnie , salon z aneksem kuchennym, łazienka, miejsce do grillowania oraz ogromny ogród pełen kwiatów i zielni. Kuchnia jest całkowicie wyposażona z myślą o naszych gościach. W przydomowym ogrodzie znajdzie się miejsce na leżakowanie, rekreację i zabawę dla dzieci. Możliwość udostępnienia sali taneczno-biesiadnej. Dom znajduję się w centrum Lipska, więc nie ma problemu z dojazdem do innych miejscowości czy drobnymi zakupami spożywczymi. Dla aktywnych możliwość wypożyczenie rowerów w ramach kosztu noclegu a dla miłośników Biebrzy jest możliwość spaceru kajakiem po rzece.

 Nie pobieramy dodatkowych opłat za parking, grill. Akceptujemy zwierzęta .

 Wokół miasteczka znajdują się liczne szlaki rowerowe, szlak wodny Biebrzą oraz miejsca historyczne z II Wojny Światowej (np. bunkry należące do umocnienień Linii Mołotowa). Mała mieścina Lipsk jest znana z pisankarstwa oraz tkactwa. W Lipsku znajduję się neogotycki kościół parafialny pod wezwaniem Matki Bożej Anielskie.

 Dla wygodnych turystów, chcących odpocząć od garów jest możliwość jadania smacznych, domowych posiłków. Goście mogą się smakować daniami regionalnymi.

 Atrakcje Pobyt u nas, to przede wszystkim doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek. Tu jest naprawdę cicho i spokojnie. Nawet przy braku dobrej pogody pomożemy Państw

Google Maps

GALERIA

Zespół Poezji Śpiewanej